З понеділка 16 листопада відновлюється навчання у школах Переяслава

На засіданні 11 листопада уряд вніс зміни до постанови №641. Йдеться про відміну зонування за рівнем епідемічної небезпеки. Відповідно з Переяслава тепер знімається помітка «червона» зона, адже всі населені пункти країни нині знаходитимуться під вимогами, як до “помаранчевої” зони.

Натомість уряд запроваджує єдині по всій території країни вимоги адаптивного карантину та локдаун вихідного дня. Що це значить для жителів Переяславщини?

Оскільки “червоної” зони у Переяславі вже немає, то це означає, що школярі можуть йти на заняття. Відновлять свою роботу не лише школи, а й інші дитячо-виховні заклади. Запрацюють усі гуртки, секції, групи продовженого дня.

Як повідомив начальникик відділу освіти Переяславської міськради Петро Ярмоленко, з понеділка 16 листопада в усіх міських школах та закладах дошкільного, естетичного, спортивного виховання відновлюється повноцінне навчання учнів з 1 по 11 класи. Працюватимуть також усі гуртки, секції, групи продовженого дня.

Оскільки протягом двох попередніх тижнів «червоного» карантину опалення в школах було зупинене, його було відновлено 12 листопада, а тому до понеділка температура в класах стане вже  комфортною. Крім того, в даний час завозяться всі необхідні продукти для роботи шкільних їдалень.

Деякі батьки цій новині можливо й будуть радіти, адже, судячи з дописів у Фейсбуці, дистанційно вчитися багатьом було досить таки складно.

Але чи не призведе таке рішення до непоправних наслідків? Чи готове місто до них?