ЯК НАША ПОЛІЦІЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ПОВЕРТАТИ ДОВІРУ?

На першому пленарному засіданні чергової 75-ї сесії міської ради про свою роботу звітувався начальник переяславської поліції Максим Вікторович Скидан. Він доповів, що протягом 2019 року була проведена робота на виконання пріоритетних завдань боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та профілактики правопорушень, установлення осіб за скоєння кримінальних правопорушень, насамперед за фактами скоєння крадіжок, грабежів, розбоїв, незаконного заволодіння автотранспортними засобами, протидії незаконному обігові наркотиків (збуту, утриманню місць виготовлення та вживання, перекриття каналів постачання), виявлення злочинів, пов’язаних зі створенням злочинних організацій, незаконним використанням бюджетних коштів, легалізацією незаконних коштів. Промовець зазначив, що працює з липня ц.р. і його РОБОТА НАПРАВЛЕНА НА ПОВЕРНЕННЯ ДОВІРИ ГРОМАДЯН ДО ПЕРЕЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ. Був змінений керівний склад підрозділу: всі заступники, начальники відділів та секторів.

ЯК НАША ПОЛІЦІЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ПОВЕРТАТИ ДОВІРУ?

У свіжому випуску газети “Діловий Переяслав” ми розповідаємо про цей звіт детально та про те, які запитання були до начальника поліції Максима Скидана із залу та що він на те відповідав.

Нагадаємо, що вже майже 11 місяців переяславська поліція розслідує справу щодо нападу на журналіста «Ділового…» Під час цього так званого розслідування з боку місцевих правоохоронців були порушення і Конституції України, і Кримінального процесуального кодексу. Було невиконання рішень суду й незаконне закриття справи, яку потім суд зобов’язав поновити. Були ухвали суду, які доводили бездіяльність та незаконні дії переяславських поліціянтів. І після цього черговий начпол заявляє, що намагається повернути довіру платників податків, які утримують правоохоронців? Змінюються президенти, лозунги та пріоритети. А переяславська поліція продовжує не виконувати зав­дання своїх роботодавців.