Міноборони позиватиметься до “Кузні на Рибальському”

Міністерство оборони готує судовий позов проти ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» через несвоєчасне постачання розвідувального корабля. Про це повідомила пресслужба відомства у вівторок, 19 січня.

«Згідно з умовами державного контракту, поставка корабля була визначена до 20 вересня 2019 року, однак зобов’язання за контрактом підприємством виконані не були», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони розповіли, що в лютому 2020 року міністерство подало до Господарського суду Києва позов про стягнення з «Кузні на Рибальському» понад 163 млн грн штрафних санкцій за порушення термінів поставки корабля.

Пізніше розгляд цієї справи було зупинено за клопотанням заводу, оскільки підприємство подало позов про зобов’язання Міноборони продовжити терміни поставки корабля.

Суд дозволив продовжити зобов’язання за контрактом до 30 листопада 2020 року.

«Втім, станом на 30 листопада 2020 року ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» роботи за контрактом не виконав, на підставі чого підприємству було виставлена відповідна претензія», – пояснили в Міноборони.

Днями ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” поінформувало Міністерство оборони, що готується до завершення робіт та проведення державних випробувань корабля.

У той же час, через невиконання умов контракту Міністерством оборони України наразі готується  позов до суду про стягнення штрафних санкцій за порушення зобов’язань ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”

Контракт між Міністерством оборони України та ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” на виконання державного оборонного замовлення було укладено 29.12.2017.