Порошенко звільнив голову НКРЕКП напередодні значного зростання ціни на газ, – Мосійчук

За історією із імітацією замаху на журналіста Аркадія Бабченка ніхто не звернув уваг на звільнення голови НКРЕКП Дмитра Вовка. Таким чином Порошенко вивів із гри свого менеджера, напередодні стрімкого зростання тарифів.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Ігор Мосійчук.

За його словами, після операції СБУ із журналістом Аркадієм Бабченком частина політтехнологів вважає, що ця історія допоможе підняти рейтинги Петрові Порошенкові напередодні президентських виборів.

«Разом із тим сьогодні ніхто не помітив звільнення Дмитра Вовка із посади керівника НКРЕКП. Адже таким чином президент вивів свого «рошенівського» менеджера, тому що ціна на газ зросте на 70%, а разом із нею – і осінні тарифи», – зазначив Мосійчук.

Однак, він переконаний: така стратегія не допоможе чинному президентові залишитись на посаді, адже його рейтинг уже не підняти.

Разом із тим політолог Тарас Чорновіл додав: сьогодні спецслужби справді провели вдалу операцію із імітацією смерті журналіста. Тож «кремлівські консерви аж шиплять», щоб облити це брудом.

«Вони хочуть замастити спецслужби, ніби, ті нічого не роблять, крім того, що вв’язуються в корупцію чи «кошмарять» бізнес», – переконаний Чороновіл.

Мовляв, на справді ж ми побачили «вищий пілотаж роботи спецслужб».

«Такі речі проводяться у багатьох державах і після цього їм аплодують. Тому, мені здається, що в Україні це можуть критикувати лише хворі на якесь самоїдство, або той, хто ненавидить цю державу на стільки, що будь-який успіх його просто бісить», – розповів політолог.

У свою чергу Мосійчук зауважив: цією операцією українська держава зробила значний крок до направлення Путіна в Гаагу.

«Я це стверджую, адже пізніше будуть відкриті матеріали, які й підтвердять причетність служб Росії до цього. Ми отримали аргументи вийти на трибуни ПАРЄ та ООН і показати на державу-терориста, яка вбиває наших громадян та вчиняє теракти», – резюмував Ігор Мосійчук.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *