Loading...

Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу Одеського припортового заводу за зниженою ціною

Фонд держмайна оголосив про проведення конкурсу за принципом відкритості пропозиції ціни з продажу пакета акцій ПАТ “Одеський припортовий завод”.

Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна України (ФДМ), передає БізнесЦензор.
Конкурс з продажу пакета акцій ПАТ “Одеський припортовий завод” буде проведено 14 грудня о 11:00 у приміщенні Фонду державного майна.
Фонд пропонує до продажу 99,567% акцій компанії.
Початкова ціна пакета акцій встановлена в сумі 5,16 млрд грн, крок торгів в ході аукціону з їх продажу складе 150 млн грн. Конкурс супроводжує фінансовий радник UBS Limited.

“Умовами конкурсу передбачені зобов’язання покупця в економічній, інноваційно-інвестиційної, соціальної та природоохоронної діяльності суспільства, а також у сфері корпоративних відносин та розпорядження майном товариства”, – наголошується в повідомленні.
Потенційні покупці – юридичні особи зобов’язані, зокрема, подати державному органу приватизації документ про розподіл статутного капіталу серед учасників.
Для участі в конкурсі потенційний покупець, учасник конкурсу повинен сплатити конкурсну гарантію в сумі 258 млн грн і реєстраційний внесок в сумі 340 грн.
Крім того, згідно з останніми змінами, потенційний покупець – учасник конкурсу має право замість сплати грошового внеску як конкурсна гарантія для участі в конкурсі може надати банківську гарантію.
Звертатися до ФДМ з ініціативою укладення договорів про конфіденційність потенційні покупці можуть до 29 листопада.
Як повідомлялося, 19 жовтня Кабінет міністрів затвердив умови проведення повторного конкурсу з приватизації державного пакета акцій ПАТ “Одеський припортовий завод”.
Зокрема, стартова ціна державного пакету акцій (99,56%) ОПЗ була знижена до 5,16 млрд грн (близько $ 200 млн в еквіваленті).
Раніше ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько $ 527 млн), а з урахуванням боргу – понад $ 700 млн, однак він завершився безрезультатно в зв’язку з відсутністю заявок.

Джерело: http://biz.censor.net.ua/n14403

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *