Нікого не бентежить, що ЦВК очолює шахрай, спійманий на гарячому усією Україною?

Після того, як голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовский не зміг провернути свою аферу в Павлограді, його треба було б заарештувати.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці відомий український журналіст Денис Казанський. Він відмітив, що виникає питання, як саме розуміти незрозумілий вояж Охендовского. Адже якщо розібратися, то що вийшло? Центрвиборчком спробував провернути “тупу махінацію”, спрямовану виключно на дотримання інтересів українського олігарха Рината Ахметова. Від нахабства здійснення цієї афери захопило дух у більшої частини українців. Президент помітив, що українці починають занадто активно обурюватися і робить публічне зауваження Центрвиборчкому. Після цього Центрвиборчком міняє прийняте раніше рішення і знову затверджує другий тур.

І це усе? – запитує Казанський. Невже нікого не бентежить, що комісію і далі очолює шахрай і пройдисвіт, якого тільки що упіймали на порушенні усією Україною, дивується Казанський.

Це вам не Америка! Звикайте, панове! Ми живимо в Російській колонії, де законів фактично не існує, замість прокуратури – мафія, а замість правосуддя в нас – брудне судочинство.

Микола Крамольник

До речі, ви вірите в чесність його декларації

Голова Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський отримав за рік 310 тисяч грн зарплати, має 205 тисяч грн готівкою і 43 долари на банківському рахунку.

Натомість його дружина в минулому році заробила 1 млн 357 тисяч грн і тримає готівкою 125 тис доларів і 200 тисяч євро – такі дані містяться в електронній деклараціїОхендовського.

Доходи декларанта складалися з зарплати у Центральній виборчій комісії – 310 тисяч грн і 463 грн доходів за відсотками від вкладу 43 долари в ПАТ “Укргазбанк”.

Водночас дружина Охендовського Катерина у 2015 році отримала “дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю” 1 млн. 357 тисяч грн.

Згідно із декларацією, Катерина Охендовська є кінцевим бенефіціарним власником медіапорталу “Славпіпл”. У дружини голови ЦВК також є будинок на 240 кв.м і ділянка площею 978 кв.м у с.Горенка, також у спільній власності перебуває будинок площею 120 кв.м і ділянка площею 489 кв.м у тому ж селищі під Києвом, зазначає Українська правда.

Родина користується автомобілем Lexus LX 570  2008 року випуску, який належить Охендовському і володіє квартирою в Києві площею 54 кв.м.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *