Loading...

Політики почали боротьбу за «спадок Фірташа»

Українські політики будуть активно стежити за судовим процесом над олігархом Дмитром Фірташем.

Про це заявив аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк.

«Протистояння в українському політикумі загостриться в міру наближення процесу великої приватизації, яка буде супроводжуватися гучними антикорупційними скандалами, викриттям і сенсаціями. При цьому всі ключові гравці будуть спостерігати за результатом судового розгляду щодо Дмитра Фірташа, щоб в разі чого оперативно включитися в боротьбу за його спадок», – повідомляє він на ресурсі Апостроф.

Компанія Фірташа експлуатує три гірничо-збагачувальні комбінати, виробника діоксиду титану «Кримський титан», майбутнє якого зі зрозумілих причин зараз невизначено, а з кінця минулого року також володіє 49% акцій «Запорізького титано-магнієвого комбінату». У ЗМІ олігарха часто називають «титановим королем».

Відомо, що Конституційний суд Австрії відхилив клопотання Фірташа щодо його екстрадиції в США. Українського олігарха звинувачують в злочинах, пов’язаних з корупцією. Суть справи полягає в тому, що Фірташ за допомогою хабарів на суму 18,5 мільйонів доларів планував отримати дозвіл на видобуток титану в Ірані. Його загрожує до 50 років позбавлення волі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *