Loading...

Клінтон зі значною перевагою перемогла Трампа у дебатах

У Нью-Йорку відбувся перший раунд дебатів між кандидатами в президенти США Хілларі Клінтон і Дональдом Трампом. DW стежила за ходом дебатів в режимі онлайн (час мск).

Кандидати в президенти США від демократів і республіканців Хілларі Клінтон і Дональд Трамп в понеділок, 26 вересня, вийшли на сцену університету Хофстра в Нью-Йорку для участі в першому раунді теледебатів. DW вела хроніку подій (час мск).
++ 05.45 ++
На завершення Трамп каже, що повністю підтримає Клінтон, якщо вона переможе на виборах.
++ 05.40 ++
Під завісу Клінтон вирішила нагадати публіці неприємні висловлювання Трампа про жінок. Зокрема, як він, за її словами, називав їх “свинями” і говорив, що вагітність – це проблема для роботодавця. Трамп намагається заперечити, але Клінтон не дає йому сказати, кажучи в завершенні, що ці жінки підуть голосувати 8 листопада 2016 року.
++ 05.35 ++
Трамп звинувачує Клінтон в тому, що у неї мало витривалості, щоб стати президентом США. Клінтон парирує: “Як тільки він об’їде 112 країн, проведе переговори про укладення мирного договору або угоди про припинення вогню, або ж витратить 11 годин для надання свідчень перед Конгресом, він зможе поговорити зі мною про витривалості”.
++ 05.33 ++

Кандидат від республіканців каже, що США не можуть бути “світовим поліцейським” і допомагати всім країнам. Це занадто дорого обходиться, стверджує він.
++ 05.30 ++
Трамп заявляє, що головна загроза миру – це ядерна зброя, а зовсім не глобальне потепління.
++ 05.25 ++
Трамп працює на публіку: “Я знаю, як перемагати. У мене відповідний темперамент”. Із залу лунає сміх. Клінтон на це відповідає артистичним вигуком і посмішкою – зал аплодує.
Тероризм, Росія і кібератаки
++ 05.15 ++
Трамп вважає, що НАТО має зосередитися на боротьбі з тероризмом і “Ісламським державою”. Клінтон, у свою чергу, заявляє, що у Трампа немає ніякого плану, як впоратися з ІГ.
++ 05.10 ++
Клінтон впевнена, що протягом року можливо перемогти терористів з “Ісламської держави” (ІГ) в Іраку, а також значно послабити їх позиції в Сирії.
++ 05.07 ++
Трамп, в свою чергу, не впевнений, що сервери Демократичної партії зламали російські хакери. Не виключає, що за цим може стояти і Китай.
++ 05.05 ++

Немає сумнівів, що за останніми кібератаками на США стоїть Росія, каже Клінтон. Вона учерена, що для Росії це один з кращих способів отримання інформації. За її словами, США готові захистити власних громадян від подібних нападів, і Росії необхідно зрозуміти це.
Клінтон: Я готова стати президентом
++ 05.00 ++
За словами Клінтон, Трамп звинувачує її в тому, що вона підготувалася до дебатів. У зв’язку з цим вона додає, що готова також стати і новим американським президентом.
++ 04.55 ++
Трамп парирує: “Нам потрібні закон і порядок!”
++ 04.50 ++
США потерпають від “епідемії”, пов’язаної з неконтрольованим оборотом зброї, переконана Клінтон. Це основна причина трагічної загибелі афроамериканців в інцидентах, подібних тому, який стався в американському Шарлотті. Потрібно також відновити довіру між жителями і поліцією, вважає вона.
++ 04.47 ++
Ведучий Лестер Холт змінює тему, пропонуючи кожному з кандидатів висловитися на тему расизму і злочинності в США.
++ 04.46 ++
А ось хто підтримує кандидатів у залі.

++ 04.45 ++
У відповідь Клінтон звинувачує Трампа в тому, що він приховує інформацію про свої податки. Трамп відповідає, що оприлюднить інформацію про податки після того, як Клінтон покаже всі листи, які вона відправляла з особистої поштової скриньки.
++ 04.40 ++
Трамп знову звинувачує Клінтон. На цей раз у використанні особистої поштової адреси для службового листування. Каже, це було зроблено навмисно.
Трамп розкритикував економічну програму Клінтон
++ 04.35 ++
Трамп критикує економічну програму Клінтон. “Це все балачки, ніяких дій. Звучить непогано, але ніколи не буде працювати”, – говорить він.
++ 04.30 ++
Клінтон каже, що її опонент звинувачує чи не у всіх гріхах. “Чому б і ні”, – парирує їй Трамп.
++ 04.20 ++
“Я хочу знизити податки, а ви хочете їх підвищити. Ось і все”, – знову перебиває Трамп.
++ 04.15 ++
Ще тільки самий початок, а дебати вже становтся жаркими. Клінтон каже про економіку, про намір гарантувати мінімальну заробітну плату. Трамп перебиває, звинувачуючи її в тому, що у кандидата від демократів немає ніякого плану
++ 04.10 ++
“Китай копіює нашу продукцію. Робочі місця губляться і переносяться в Мексику. Ми не можемо дозволити, щоб так відбувалося і далі. Потрібно запобігти відходу компаній з США”, – вважає Трамп. Його план в тому, щоб скоротити податки, щоб більше підприємств приходило в країну

++ 04.00 ++
Хілларі Клінтон і Дональд Трамп виходять на сцену, вітають публіку і потискують один одному руки.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *