НА ГОЛОВНІЙ БАЗІ БОЙОВИКІВ “ДНР” РІЗКО ЗБІЛЬШИЛАСЯ КІЛЬКІСТЬ НАЙМАНЦІВ З РФ – ТИМЧУК

У трьох корпусах на території головної бази бойовиків “ДНР” облаштовано казарми і ведуться роботи по відновленню інших будівель – ІС

За останні два тижні на головній базі бойовиків “ДНР” на території колишнього дитячого оздоровчого комплексу “Зірочка” в Безіменному різко зросла кількість найманців неслов’янської зовнішності, перекинутих з Росії. Про це повідомили військові експерти групи“Інформаційний спротив”.

Як зазначається, у трьох корпусах на території комплексу облаштовано казарми і ведуться роботи по відновленню інших будівель, територія охороняється вартовими і патрулями, на під’їзді до “бази” розташований КПП.

“Зафіксовано посилення охорони. Біля в’їздів на територію встановлені замасковані БТР. Для несення служби на КПП почали заступати наряди з шести бойовиків”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні, за інформацією ГУР Міноборони, до району Ясинуватої прибули спецвійська з Московської області.

Зафіксовані чергові факти перекидання боєприпасів, озброєння та військової техніки, а також паливно-мастильних матеріалів бойовикам на Донбас з території Російської Федерації (РФ). Про це в понеділок, 26 вересня, повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.
«Командування ЗС РФ продовжує поставки озброєння і військової техніки, а також матеріально-технічних засобів підлеглим з’єднанням і частинам 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ з території Росії», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в напрямку Донецька і Амвросіївки відзначено переміщення змішаних колон військової техніки – 50 одиниць, в тому числі – три реактивні системи залпового вогню (РСЗВ).

Крім того, боєприпаси і військову техніку Росія направила в Харцизьк – шість цистерн з пально-мастильними матеріалами (300 тонн; чотири цистерни з дизельним паливом і дві з бензином), три танки Т-80, два б