ВИ ТЕЖ ТАК ВВАЖАЄТЕ?

Парламентарій від «Блоку Петра Порошенка», глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що Україна не повинна забороняти бізнесу працювати з офшорами. Про це передає СВІТ з посиланням на Сегодня.

Ніна Южаніна пояснила, що більшість компанії, діяльність яких пов’язана з офшорами, забезпечують більшу частину валютних надходжень в країну. На її думку, влада повинна створити прозоре податкове законодавство, а також спробувати викорінити тіньові схеми. «Не треба думати, що офшори – якесь вселенське зло, як вважають популісти», – заявила нардеп.

Ніна Южаніна підкреслила, що Україна повинна отримувати податки з усіх доходів, проте необхідно створити пільгові умови, щоб бізнес більше працював на експорт. Крім того, вона навела приклад на сільськогосподарському бізнесі, який дає державі багато валюти. Нардеп заявила, що в основному аграрні компанії структуровані з використанням офшорних компаній. «Невже ми хочемо зупинити цей бізнес? Навряд чи. Треба будувати прозорий Податковий кодекс, щоб бізнес не йшов у тінь », – резюмувала Ніна Южаніна.

Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що Ніна Южаніна виступила проти зареєстрованих в парламенті двох законопроектів щодо «відмивання» грошей через офшори, оскільки є бізнес-партнером Президента України Петра Порошенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *