Поліція уклала договори з ремонту авто за завищеною ціною

Департамент патрульної поліції з 27 липня по 8 серпня уклав низку угод на техобслуговування поліцейських автомобілів Toyota “Prius” в різних містах України на загальну суму 5,88 млн грн. Про це повідомляється в системі “Прозорро”, пишуть “Наші Гроші”.

Замовлено послуги з технічного обслуговування і ремонту поліцейських автомобілів в 2016 році в дев’яти містах. Дані про кількість “Пріус” в тендерних угодах відсутні.

Ціни на однакові послуги для однакових автомобілів в різних містах істотно відрізняється, іноді в кілька разів. У більшості випадків дорожче коштували поліції послуги ВАТ “Івано-Франківськ-Авто” з “Української автомобільної корпорації” Таріела Васадзе.

Наприклад, розвал / сходження в Одесі за 307 гривень – це в три рази дорожче таких же робіт в Чернігові. Передній важіль за 5126 грн. коштує в п’ять разів дорожче, ніж у Києві, при порівнянній ціні за роботи по заміні важеля. Так само дорого коштують передні гальмівні колодки – 1880 грн., Що в чотири рази дорожче, ніж в Харкові – 450 грн. при порівнянній ціні робіт по заміні колодок.

В даний час тривають тендери по інших містах присутності автомобілів Тойота Прус. Очікується укладення угод ще як мінімум по десяти містах України.