ВООЗ: три країни у світі не зробили жодного щеплення проти COVID-19

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що в трьох країнах світу ще не стартувала вакцинація від коронавірусу. Це – Бурунді, Еритрея та Північна Корея. Про це, йдеться на сайті ВООЗ.

Гебрейесус також повідомив, що 56 держав не змогли досягти поставленої ВООЗ мети з вакцинації 10% населення до кінця вересня, і ще більше країн, за його словами, ризикують не досягти мети з вакцинації 40% населення до кінця поточного року.
Інша група країн має обмежені можливості. Це ті країни, які постраждали від нестабільності, конфліктів або насильства. ВООЗ і наші партнери співпрацюють з цими країнами над зміцненням на місцях технічного та логістичного потенціалу для впровадження вакцин“, – сказано на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Також Гебрейесус зазначив, що на цей час у світі відзначається зниження рівня смертності від коронавірусу. Водночас цей показник усе ще перебуває на високому рівні – близько 50 тисяч випадків за тиждень.
Нагадаємо:
МОЗ розширило перелік професій, для яких вакцинація стане обов’язковою. Відтак, кардинальні заходи застосовуватимуть не тільки до працівників шкіл, які мають вакцинуватися до листопада.
Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram