У США заявили, що Україна краще за багатьох членів НАТО

Україна – більш надійний партнер НАТО, ніж багато країн-членів альянсу.

Про це в ефірі “Обозреватель.LIVE” заявив капітан 1-го рангу військово-морських сил США, екс-начальник штабу Військової місії зв’язку НАТО в Москві Гаррі Табах.

“Коли Америка або інші західні країни йдуть воювати, то Україна завжди йде з ними. Український батальйон був і в Іраку, і в Афганістані, на відміну від деяких країн НАТО. Наприклад, Німеччини, Іспанії, Італії. І належну фінансову частку вони не вносять в альянс. Тому Україна – кращий партнер НАТО, ніж багато країн, які знаходяться в альянсі”, – зазначив Табах.

“Ви знаєте, думаю, і якась частина Росії також вступить до НАТО. Мені здається, РФ розвалиться на декілька країн. Вже дуже нинішня Росія велика і різношерста”, – підсумував Табах.

Падіння цін на нафту і припинення війни на Близькому Сході стануть останнім ударом по Російської Федерації. Політика Дональда Трампа повторить вже відомі події минулого століття, коли падіння вартості на чорне золото привело до розпаду СРСР.

Колишній начальник штабу Військової місії НАТО в Москві Гаррі Табах розповів, які дії американського президента остаточно позбавлять РФ здатності розв’язувати війни в світі, пише Обозреватель.

За його словами, Кремль просто не впорається з черговим падінням цін на нафту. В середині XX століття подібне вже переживав СРСР. Табах нагадав, як Радянський Союз повинен був впасти ще в 1973 році, але на тлі арабо-ізраїльської війни вуглеводні піднялися в ціні, що врятувало Брежнєва. Однак СРСР за президентства Михайла Горбачова не судилося довго існувати – новий виток падіння вартості нафти став вироком для величезної країни.

Сьогодні закінчення війни в Сирії стане таким же вироком для РФ.

“Якщо зараз там все заспокоїться, то нафта буде копійки коштувати. Для Росії це вирок”, – зазначив офіцер.

За його словами, політика президента США Дональда Трампа в сфері енергоносіїв серйозно знизить світові ціни на нафту