Влада Київщини пообіцяла вчасний старт опалювальго сезону

Голова Київської обласної адміністрації Василь Володін гарантує, що опалювальний сезон на Київщині розпочнеться вчасно. Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Газу для потреб соціальної сфери та населення цілком достатньо. Наголошую на цьому! Додам, що в понеділок ми провели засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу, – заявив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін

13 жовтня під час брифінгу заступник очільника Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик повідомив наступне:

«Бюджетні організації можуть купувати газ у будь-яких постачальників. Але сьогодні значна частина з них або пропонує місячну ціну на газ на рівні 30-45 грн за кубометр, або ж взагалі відмовляється від зобов’язань за вже укладеними контрактами з нижчою ціною. Натомість «Нафтогаз» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контакти із фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (з врахуванням транспортування та ПДВ – 16,8 грн). Наприклад, в освітній сфері Київщини такі контракти мають можливість укласти 182 заклади дошкільної освіти, 219 закладів загальної середньої освіти та 43 філії опорних шкіл. Договори укладаються на термін 15 місяців – до кінця 2022 року. Натомість для населення ціна газу складає 7,42 грн за кубометр. Ці пропозиції є значно нижчими за поточні ціни на газ від інших учасників ринку», – акцентував Андрій Лісовик.

Нагадаємо: 

“Нафтогаз України” пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти з фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 грн). Контракт укладається до кінця 2022 року.

Меморандум, запропонований українським урядом місцевим громадам, не вирішує проблеми подорожчання в Україні, і сотні населених пунктів у всій країні вже зараз опинилися перед небезпекою залишитися в морози без опалення.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram