Поліцейські Харкова відкрили й закрили кримінальне провадження за фактом зникнення Кернеса

Поліцейські Харкова відкрили кримінальне провадження за фактом зникнення міського голови. Про це повдомив сайт поліції Харківської області

Зазначається, що із відповідною заявою до поліції звернувся керівник однієї з громадських організацій. Він зазначив, що з 61-річним чоловіком відсутній зв’язок та його місцезнаходження невідоме.

Поліція: “9 листопада слідчим Шевченківського відділу поліції відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) з приміткою “безвісти зниклий” Кримінального кодексу України.

Наразі інформація перевіряється, встановлюються всі обставини події”.

UPD: Після виходу новини повідомлення було видалене з сайту поліції.

У МВС “Українській правді” уточнили, що новину було “знято з сайту як некоректну і неактуальну”.

Пряма мова заступника директора комунікацій МВС зі ЗМІ Ярослава Тракала: “Поліція внесла відомості в ЄРДР за зверненням громадянина, як того вимагає чинний КПК. І закрила його – за відсутністю складу злочину. Місцезнаходження пана Кернеса відоме”.

 

Нагадаємо:

  • Геннадій Кернес не з’являвся на публіці з кінця серпня. У нього було підтверджено COVID-19 і двостороннє запалення легень. 10 вересня він був госпіталізований у 17-у міську лікарню, а в ніч на 17 вересня – перевезений літаком із Харкова до Берліна на лікування в клініку “Шаріте”.
  • Водночас, за даними ЦВК, чинний мер виграв вибори 25 жовтня.
  • 8 листопада його офіційно зареєстрували Харківським міським головою, оскільки він подав електронну заяву.
  • У міськадміністрації Харкова неодноразово спростовували чутки про смерть Кернеса, які час від часу з’являються в інформпросторі.