Рада подарувала індульгенцію корупціонерам та іншим злочинцям – Шабунін

Активіст вважає, що після ухвалення судової реформи, крім розквіту корупції, Україна матиме ще й розквіт криміналітету.

Верховна Рада руками соратника Олега Ляшка подарувала індульгенцію минулим і майбутнім топ-корупціонерам та іншим кримінальним злочинцям.

Таку думку висловив голова громадської організації “Центр протидії корупції” Віталій Шабунін на своїй сторінці у Facebook.

Він наголошує, що складні злочини, особливо корупційні та економічні, розслідувати в терміни, які зобов’язує внесена нардепом-“радикалом” Андрієм Лозовим правка, а саме – впродовж 6 місяців, неможливо.

Оскільки ця норма покращує права фігурантів розслідувань, останні, переконаний Шабунін, цілком легально закриватимуть справи через суд. Це стосується як Мартиненка, Насірова, Охендовського, так і вбивць, торговців зброєю, наркотиками та людьми.

“В принципі все – це кінець не лише антикорупційній реформі, а й загалом кримінальній відповідальності за будь-які серйозні злочини. Окрім розквіту корупції будемо мати ще й розквіт криміналітету”, – зазначив антикорупціонер.

Більшість новоствореної коаліції проголосували судову реформу в корупційний спосіб. Таку думку висловив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно

«Сьогодні вчергове проявилася реальна коаліція, яка існує в цьому парламенті. Цю коаліцію складають «Народний фронт», більша частина депутатів від БПП, а також колишні регіонали, зокрема «Опозиційний блок» та групи «Воля народу» і «Відродження». Саме ця коаліція дала 231 голос за так звану судову реформу», – наголосив Власенко.

Депутат також зауважив, що вже досить давно працює в парламенті, тому добре розуміє не тільки зовнішні, а й внутрішні політичні процеси.

«Я вам точно можу сказати, що і «Опоблок», і «Воля народу», і «Відродження» голосували в корупційний спосіб. Так, комусь пообіцяли індульгенцію від кримінальних проваджень, комусь – що не будуть тиснути на бізнес, а комусь дали преференції у виконавчій гілці. Оскільки по іншому, на жаль, Петро Порошенко не вміє керувати цим парламентом», – певен народний депутат.

Сергій Власенко також впевнений, що президент Порошенко безумовно підпише проголосований закон, оскілки він цементує його вплив на судову систему, а також дає можливість суддям перетворитися в репресивний апарат як щодо пересічних громадян, так і щодо політичних опонентів режиму.

https://youtu.be/tI2TY1CvkHY

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *