Loading...

Українців попередили про максимальний стрибок цін до кінця року: як заощадити

До кінця року ціни на продукти в Україні досягнуть свого максимуму, а в 2018-го вже не будуть значно зростати. Про це передає ТСН.

“До кінця року ми побачимо подорожчання всіх продуктів харчування, практично без винятків. Що вища ціна на молочні продукти і м’ясо, то більше люди купують хліб, тому що ні на що інше не залишається грошей”, – заявив директор української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Ціни на м’ясо злетіли, бо власного щороку менше, а імпортне прив’язане до курсу долара і світової ціни. Також подорожчав бензин, газ і корми. Сало, за яке півроку тому просили 35 гривень за кілограм, тепер коштує від 80. М’ясо – вже давно за 120 грн. Яйця, які вже перетнули позначку в 20 гривень, можуть дійти і до 30.

За словами експертів, дорожчати не повинні лише молочні продукти.

Якщо на ринках пенсіонерам вдається торгуватися, то в мережевих супермаркетах все коштує дорожче на кілька гривень. І там, і там покупців приваблюють “програмами лояльності” та знижками, але пильність до ціни і чеку не варто втрачати ніде, кажуть фахівці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *