Loading...

І не чекайте цього: екс-держсекретар США вказала на небезпечну помилку українців

Українцям необхідно усвідомити, що міжнародне співтовариство не зможе повністю ізолювати Росію, і вона залишиться “важливою країною”.

Про це заявила колишній державний секретар США Кондоліза Райс в ході 14-го щорічного форуму “Ялтинської європейської стратегії” (YES) в Києві.

“У Путіна є докази того, що рано чи пізно від санкцій втомлюються. На цей раз, правда, є відмінності – дуже велика підтримка санкцій, в тому числі з боку Ангели Меркель. США проводять таку політику, що адміністрація президента зовсім не може впливати на санкції. Тому якщо Путін вважає, що все це скоро пройде, то він, напевно, не в курсі”, – пояснила колишня глава Держдепу, повідомляється на сайті YES.

За її словами, Україні потрібно зміцнити свою енергетичну незалежність і суверенітет держави, поки діють санкції проти РФ.

“Українцям хочу сказати: поки є час – використовуйте його на те, щоб зміцнювати енергетичну незалежність, щоб формувати гарний образ в очах населення східних областей. Одним словом – не сидіть і не чекайте, поки міжнародне співтовариство назавжди ізолює Росію, цього не станеться, тому що вона залишається важливою країною”, – переконана вона.

Як повідомляв “Обозревaтель”, міжнародні санкції щодо Росії почали застосовуватися в 2014 році. Це політичні та економічні заходи , спрямовані на припинення агресії Росії проти України. Крім ЄС і США санкції ввели Канада, Японія, Норвегія, Швейцарія, Австралія, Нова Зеландія, в загальному – 41 країна, власне Україна, а також Парламентська асамблея Ради Європи і, неформально, Китай. Перші обмеження були введені у зв’язку з анексією Росією Криму.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *