Loading...

Час закінчується: Вакарчук виступив з потужним посланням до влади України

Українці не будуть чекати ще два роки, поки в країні буде створено антикорупційний суд.

Про це у своєму блозі написав музикант, громадський діяч Святослав Вакарчук.

«Президент сказав, що у нас немає 1.5-2 року на створення антикорупційного суду. І що мало в яких країнах такі суди існують. І не скрізь вони ефективні. Тому, найближчим часом буде створена Антикорупційна Палата. Але питання: яким чином? »- пише лідер групи« Океан Ельзи ».

За його словами, не важливо як буде називатися, і яким за формою буде державний орган, який буде садити корупціонерів за ґрати.

«Важливо, щоб він був. І щоб він був незалежним від виконавчої та законодавчої гілок влади і за формою і за змістом. І щоб він не мав ніякого відношення до існуючих сьогодні судів », – пояснив Вакарчук.

Він закликає президента і нардепів не зволікати зі створенням антикорупційного суду, так як вже пройшло 3 роки з часу Революції Гідності, а «ні один« серйозний »корупціонер не був засуджений до реального терміну ув’язнення».

«Як сказав колись Ден Сяопін, не важливо якого кольору кішка. Важливо, щоб вона ловила мишей. Поки ми роками перефарбовували нашу «кішку» з червоного в синьо-жовті кольори, «миші» давно проїли діри в самій основі нашої держави », – переконаний екс-нардеп.

«Тому, ви маєте рацію – у вас немає двох років. Народ просто більше не буде так довго чекати. І почне питати, де результат. І питати голосно! І дай Бог, щоб в той момент ще можна було розчути відповідь! »- додав Вакарчук.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *