Погрожував відрізати руку: в Києві батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури

Постраждалий – спортсмен міжнародної категорії, що має чорний пояс з тхеквондо.

В одній зі школ Оболонського району Києва батько школяра жорстоко побив вчителя фізкультури.

Як повідомляється в сюжеті ТСН, інцидент стався серед білого дня, на шкільному подвір`ї.

Конфлікт розгорівся одразу після завершення уроків. Причиною бійки стало те, що вчитель накричав на учня, бо той не слухався – малий розплакався і пожалівся батькам. Пізніше вчитель вибачився перед учнем і перед його батьком, однак останнього це не заспокоїло.

Спершу він вдарив вчителя на шкільному подвір’ї, а потім добивав уже за територією ліцею. “Він мене вже підняв, кинув на землю, почав руками бити. Злетів кросівок, все таке. Він дістав пилу, казав, ти цією рукою трогав мого Рому? Я тобі зараз її відріжу. Давай сюди руку. Я йому підтягую руку. Він опустив пилку”, – розповів постраждалий Ігор Матвієнко.

Наразі вчитель у лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку. “Це – спортсмен міжнародної категорії, галузь тхеквондо, з чорним поясом. Але він не був налаштований на таку манеру розмови. Це було для нього повною несподіванкою. Це було видно на кадрах, які ми спостерігали на камерах спостереження. Ми стурбовані дуже. Все вчительство зараз дуже стурбоване”, – розповів директор ліцею №157 Віктор Костенко.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/incidents/10412754-pogrozhuvav-vidrizati-ruku-v-kiyevi-batko-shkolyara-zhorstoko-pobiv-vchitelya-fizkulturi-video.html?fbclid=IwAR3T5eJXjU3Lp9R9Wc9y5OZ1cdvNc337bvq7GcFhOb7M8rrlY-xPhcgx824

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *