“Чесно”: проходять обшуки в компанії, яка вивезла троси з Подільського мосту

Поліція проводить обшуки в ТОВ “Інжинірингова мостова компанія”, яка вивезла ванти (троси) з Подільсько-Воскресенського мосту і цим викликала обурення мера Києва Віталія Кличка. Про це повідомляє рух “Чесно”

Представник компанії Володимир Боліхов називає обшук пограбуванням, оскільки слідчі Подільського управління поліції вилучили в компанії не лише всю документацію, але й оргтехніку і не дали змоги зробити опис вилученого.

Він запевняє також, що жодної крадіжки, про яку каже мер, не було: ванти – власність ТОВ, яку вони вивезли на склад для охорони.

Боліхов у коментарі “Чесно” розповів, що генпідрядник ТОВ “Еко-Буд-Трейд” завинив компанії майже 200 мільйонів гривень.

“Нам не підписують акти виконаних робіт. Наприклад, немає акту виконаних робіт про те, що розібрані тимчасові іржаві опори. Немає. Вони ж розібрані! Усі це бачать, але акт не підписаний. І можна нам не платити, а говорити, ніби це ми винні гроші, бо ми брали передоплату. Але ж нам понад передоплату винні майже 200 мільйонів гривень, бухгалтерія знає краще. Ми зробили дуже багато робіт, і клали асфальт, і робили водовідведення, і фарбували, робили деформаційні шви та інше. Коли нас рік тому приходили перевіряти, то на мості працювало 185 працівників”.

 На підтвердження того, що ТОВ “Інжинірингова мостова компанія” звернулася з проханням передати ванти генпідряднику, Боліхов надіслав копію листа, датованого 5 серпня. У листі також ідеться про те, що 12 вант потребують охорони, оскільки невстановлені особи пошкодили їхню упаковку.

"Чесно": проходять обшуки в компанії, яка вивезла троси  з Подільського мосту

Після того компанією було прийнято рішення перевезти ванти на охоронюваний склад, про що надісланий лист 6 серпня, того ж дня, коли працівники їх повантажили й вивезли.

"Чесно": проходять обшуки в компанії, яка вивезла троси  з Подільського мосту

За словами Боліхова, вантажили ванти близько двох годин і за цей час ніхто не викликав поліцію.

Що було раніше: 7 серпня Кличко написав у Facebook, що зловмисники вкрали з мосту 12 нових вантів, які Київ отримав від німецького виробника.

За словами мера, він звернувся до поліції щодо “бандитських дій, які відбулися на Подільсько-Воскресенському мосту”.

Він розповів, що молодики спортивної статури у складі приблизно 15 осіб, одягнені в спецодяг дорожників, відтіснили та заблокували співробітників охорони мостового переходу. Нападники загнали на міст дві вантажівки і автокран, завантажили та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів, що місто отримало від німецького виробника. Це троси, які мають тримати конструкцію мосту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *