Населення вимирає: опубліковані шокуючі дані про демографію в Україні

Станом на 1 грудня 2018 року сумарний чисельність населення України становила 42 177 579 осіб.

Згідно з даними Державної служби статистики, загальна чисельність населення протягом січня-листопада минулого року скоротилася на 208,8 тисячі чоловік.

Відзначається, що в країні (без урахування окупованого Криму) зберігається істотне перевищення числа померлих над новонародженими: 100 на 58.

Україна – перша країна у світі, яка стоїть перед загрозою повного вимирання. Якщо так триватиме і надалі, то за 30 років українців буде вже 25 мільйонів, а Україна може повністю вимерти всього лише за півтора століття.

У нашій країні кількість померлих значно перевищує кількість новонароджених, а за рік зникає стільки, скільки живе у Хмельницькому, Сумах чи Чернівцях, передає ТСН.

Зараз населення України, за офіційними даними, становить 42 мільйони. Але скільки нас насправді – важко сказати, оскільки перепису не було вже 18 років.

“На сотню народжених – 140 померлих. Щодня з життя йде півтори тисячі осіб. Дві третини з них – залишає цей світ через інфаркт. Понад двісті людей забирає рак. 13 – гине в ДТП. 18 – самі вкорочують собі життя. До цієї і так сумної статистики додалися жертви війни. На Сході щодня в середньому гине троє українських воїнів. Кожен шостий йде з життя у працездатному віці “, – йдеться у сюжеті.

Зазначається, що причини демографічної прірви – у поганій екології та низькому рівні життя. Вирубки лісів, пожежі, шкідливі викиди, куріння, недбале ставлення до власного здоров’я, низькі доходи – ось що призводить до старіння і вимирання нації.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *