Степанов: Ми бачимо дуже суттєве погіршення ситуації

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов ініціюватиме посилення контролю за дотриманням карантинних заходів в Україні. Про це  Степанов сказав на брифінгу в суботу

Міністр повідомив, що за минулу добу було встановлено одразу два антирекорди щодо поширення коронавірусу в Україні – за кількістю нових випадків (1489) і за кількістю госпіталізованих (294).

Степанов нагадав, що госпіталізації потребують люди, які мають важкий або середньої важкості перебіг коронавірусної хвороби. Також він звернув увагу на високу кількість померлих за добу – 27 осіб.

Степанов: “Ми бачимо дуже суттєве погіршення ситуації. Я буду звертатися до своїх колег, які відповідають за контролювання всіх наших заходів, щодо обмежувальних заходів”.

“Я як міністр охорони здоров’я буду звертатися щодо посилення контролю за всіма правилами, які встановлені в нашій країні, за всіма обмежувальними заходами”.

 Міністр повідомив, що за минулу добу загалом було здійснено 39 869 тестувань на коронавірус, із них 19 327 досліджень методом ПЛР, а також 20 542 методом ІФА.

Нагадаємо:

За минулу добу, 7 серпня, в Україні виявлено 1 489 нових випадків коронавірусу. При цьому 27 людей померло, 600 – одужало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *