ПОЧАЛИСЯ КОМАРІ. АЛЕ ВІД НИХ МОЖНА ПРОСТО ВРЯТУВАТИСЯ. ДІЗНАЙСЯ ЯК

Літо – це чарівна пора. Все навколо квітне і пахне, через що так хочеться навстіж відкрити всі вікна в будинку! Ось тільки не слід забувати про комарів, які раді скористатися найменшої шпаринкою, щоб проникнути в твоє житло.

Хоча на ринку є безліч електричних і механічних пасток для комарів, багатьох покупців відлякує шум під час їх роботи або не влаштовує застосування шкідливих хімічних компонентів. Тому «Так Просто!» Розповість тобі, як приготувати просту і дієву пастку для літаючих паразитів.

Пастка для комарів своїми руками

СКЛАДОВІ

50 г цукрового піску
1 г дріжджів
200 мл теплої води (з температурою не більше 40 градусів)
порожня пластикова пляшка

ВИГОТОВЛЕННЯ

Візьми порожню пластикову пляшку і акуратно відріж у неї горлечко так, як показано на фотографії нижче.

 

ловушка для комаров из бутылки фото

Потім насип в пляшку цукор і залий його теплою водою. Найкраще для цієї мети підійде невибілений, або тростинний, цукор, але можна обмежитися і звичайним.

ловушка для комаров уличная

Після цього додай у суміш, яку одержав, ложку дріжджів, причому їх не треба перемішувати.

ловушка для комаров в домашних условиях

Щоб цукор краще розчинився, можна заздалегідь залити його окропом, але після цього обов’язково треба почекати, поки суміш охолоне до 40 ° C або навіть нижче, адже в іншому випадку дріжджі загинуть і приманка виявиться неефективною.

Нижню частину пляшки слід накрити відрізаною горловиною так, щоб утворилося подобу воронки. Обидві частини пастки повинні щільно прилягати одне до одного, інакше комарі зможуть вибратися на свободу. Якщо частина з горлом нещільно прилягає до пляшки, можна зафіксувати її клейкою стрічкою.

Ось і все – тепер пастка для комарів на вулиці і в будинку готова! Тепер слід поставити її в затишне місце, і паразити перестануть тебе турбувати.

ловушка для комаров из бутылки

Для кращого ефекту приготовлену пастку слід обернути папером або непрозорою тканиною, адже комахи люблять темряву. Приманка буде ефективна протягом тижня, після чого в пастку потрібно буде залити нову суміш.

Ця пастка для комарів з пляшки гарантовано позбавить тебе від сверблячих укусів! Поділися методом її виготовлення зі своїми друзями, нехай вони теж сплять спокійно з відкритими вікнами.