Loading...

Планета-вбивця Нібіру наблизиться до Землі через 278 днів

Експерти, що спеціалізуються на вивченні планети Нібіру заявили, що наближення до Землі станеться через 278 днів. До яких наслідків це призведе, залишається тільки припускати.

Інтернет-видання, яке публікує відомості про планету Нібіру, повідомило про наближення загадкової планети до Землі. Відповідно до думки експертів, Нібіру впливає на швидкість обертання Землі, сповільнюючи її хід майже на 1 градус в день.

З 13 вересня до 1 січня 2017 року цей показник досягне 25,3градуса. Центр тяжіння Нібіру зосередиться в південному полюсі Землі, що спричинить до зміни полюсів. Внаслідок цього утворюється хвиля заввишки до 60 метрів, яка змиє все на своєму шляху, запуститься процес танення льодовиків. В такому випадку, єдиним місцем порятунку населення будуть високогірні місцевості.

Зміна полюсів призведе до утворення штормів зі швидкістю вітру в 400 км / ч, до появи 11-бальних землетрусів і виверження вулканів. Найімовірніше, тепла течія Гольфстрім зупиниться і почнеться льодовиковий період на планеті.

Невідомо, з цієї причини Президент США Барак Обама поставив свій підпис на розпорядженні про підготовку населення до масштабної космічної катастрофи в найближчі 120 днів. Згідно з цим документом, є ймовірність появи геомагнітних аномалій, які негативно позначаться на роботі електрики і комунікацій, а також можуть загрожувати авіаційній безпеки і електроенергетичним системам.

Залишається сподіватися, що припущення не підтвердяться, інакше планету очікують глобальні зміни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *