Аваков звинуватив антикорупціонерів у “підкиданні дохлих кішок”

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив антикорупціонерів у “підкиданні дохлих кішок” поліції.

Як передає УНІАН, про це міністр сказав на прес-конференції в Хмельницькому.

 За словами Авакова, в цілому він підтримує антикорупційну боротьбу, спрямовану проти чиновників різного рівня. Разом з тим, він заявив, що деякі антикорупціонери, які контролюють чиновників, заробляють більше грошей, ніж самі чиновники, а також роблять на цьому політичні кар’єри.

“Не може антикорупціонер, який отримує 60 тис. грн на місяць, вимагати щось від офіцера з зарплатою в 2 тис. грн. Приміром, заробітна плата міністра МВС коливається від 47 до 50 тис. грн”, – зазначив Аваков.

“Люди, кар’єру необхідно створювати на позитивних кроках! Звичайно, і негатив необхідно виявляти. Для цього у нас працює служба внутрішньої безпеки. Приблизно щодня фіксуємо арешти 2-3 офіцерів. Однак постійне “підкидання дохлої кішки” в нашу важку роботу я не дуже вітаю”, – додав він.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що в Україні значно зросла довіра до поліції.

Про це він сказав у суботу під час робочого візиту до ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, повідомляє прес-служба МВС.

Міністр наголосив, що ріст рівня довіри до поліції – загальнодержавне явище.

“Не реформи й розмови про них потрібні громадянам і нам, а результат. І суспільство бачить якісні зміни в роботі правоохоронних органів, а відтак – рівень довіри зростає”, – сказав Аваков.

За його словами, з усіх державних інституцій найвищу довіру населення мають Національна поліція, Національна гвардія, Збройні Сили і прикордонники. Вища довіра тільки до церкви і добровольчих загонів. У першій п’ятірці – підрозділи МВС.

“Зараз рівень довіри до поліції 42% – це колосальна цифра. І приблизно 43% недовіри. Тобто баланс довіри-недовіри до Національної поліції складає -1%. А це гігантський ріст за останній час. Патрульна поліція, як частина Нацполіції, – ще краще: близько +3%”, – зазначив міністр.