Loading...

МВФ не згоден з українською пенсійною реформою

Міжнародний валютний фонд не погодив пенсійну реформу, яку підготував Кабінет Міністрів.

Фонд виступив категорично проти скасування оподаткування пенсій працюючих пенсіонерів і не підтримав ідею осучаснення пенсій на постійній основі, – повідомляє Facenews.

МВФ також виступив категорично проти планів уряду знизити коефіцієнт оцінки вартості року стажу в формулі розрахунку пенсій з 1.35 до 1. Проект пенсійної реформи передбачає, що коефіцієнт буде знижуватися вже з 2018 року. Це призведе до істотного зниження пенсії.

Місія МВФ працювала в Києві з 16 по 26 травня. У заяві за підсумками своєї роботи експерти фонду відзначають, що по пенсійній та земельній реформи потрібно продовжити технічну роботу.

МВФ готовий піти на поступки Україні в питанні дедлайну для прийняття пенсійної та земельної реформи. Для виділення наступного траншу фонд буде задовольнятися прийняттям відповідних законопроектів в першому читанні, а не в цілому, як було потрібно раніше.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроект про пенсійну реформу 17 травня, але текст документу не був розданий міністрам перед голосуванням. Уряд планував передати законопроект до Нацради реформ, після чого внести його до Верховної Ради.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *