Пінчук продав газету “Факти” її главреду

Відомий столичний олігарх вкотре продає частину своїх активів. Цього разу він позбавився від газети. Цікаво, що власник міжнародної інвестиційно-консалтингової групи EastOne Віктор Пінчук продав газету “Факти” її головному редактору Олександру Швецю. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії, пише “ЛігаБізнесІнформ”.

“Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne повідомляє, що газета “Факти” більше не перебуває під її мандатом. В результаті угоди одноосібним власником газети став її генеральний директор і головний редактор Олександр Швець”, – сказано в повідомленні. Сторони відмовилися розголошувати деталі угоди.

Нагадаємо, раніше Пінчук уже продавав медіаактиви менеджменту. Зокрема, два роки тому у власність генерального директора Ірини Рубіс передано видавництво “Економіка” (газета “Дело”, MMR, ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України).

Міжнародна інвестиційно-консалтингова група EastOne надає послуги в сфері стратегічного та інвестиційного управління диверсифікованим портфелем активів у широкому діапазоні галузей по всьому світу. Цю групу створив в 2007 році український бізнесмен Віктор Пінчук. Як відомо, “EastOne” займається розробкою і реалізацією портфельної стратегії, галузевими експертизами, довгостроковим бізнес-плануванням, супроводом угод M&A і транзакцій на ринках капіталів, управлінням ризиками і ефективністю роботи, повідомляє navkolonas.com. Також група проводить консультації у сфері корпоративної відповідальності, соціальних інновацій та благодійної діяльності.

Масштаб “EastOne” вражає – він супроводжує портфель активів, що охоплює більше 20 компаній і масштабних проектів. Серед них трубно-колісна компанія “Інтерпайп”, українські медіа-активи (телеканали СТБ, Новий і ICTV).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *