ПІДПИСАНТИ ПІДТРИМУЮТЬ ТЕЦ. МЕР ПІДТРИМУЄ ПІДПИСАНТІВ?

5 лютого ц.р. в приміщенні адміністративного корпусу ТОВ «Югенергопромтранс», яка будує в середмісті Переяслава ТЕЦ, відбулося так зване «відкрите громадське обговорення (слухання) щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію на електростанції на біомасі ТОВ ЕПГ «Югенергопромтранс». На цьому «відкритому» обговоренні були присутні: генеральний директор ТОВ «Югенергопромтранс» Володимир Куковальський; виконавчий директор ТОВ «Югенергопромтранс» Андрій Мілюта (секретар зборів); технічний директор ТОВ «Югенергопромтранс» Руслан Іванов (голова зборів); генеральний директор ТОВ «Смілаенергопромтранс» Володимир Пилипів; голова біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха; голова Української асоціації відновлюваної енергетики Олексій Оржель; представник ПрАТ «Київобленерго» О. Соловйов; голова ПереяславХм. районної ради Петро Качкалда; депутат Переяслав-Хм. міської ради Олександр Калашник; член виконкому Переяслав-Хм. міськради Олександр Лесик.

Громада про ці «відкриті» слухання НЕ ЗНАЛА. Ні в місцевій пресі, ні по ТРК «Альта», ні в соцмережах про них не говорилося. Тому ніхто з переяславців і не прийшов. Зате представники громади прибули на засідання НКРЕ, які відбулися 14 серпня й зуміли довести шановним членам комісії, що ці слухання були фейковими і, відповідно, не повинні братися до уваги.

Цікаво, що всі присутні на фейкових слуханнях особи підписали протокол. У Переяславі нині проживають тільки троє з них: Петро Качкалда, Олександр Калашник та Олександр Лесик. А народився в нашому місті тільки Куковальський, проте нині тут не проживає. Що характерно, районна рада не надавала права Качкалді виступати від її імені (та й чого райрада має вирішувати долю міста і його жителів?) Петро Григорович зробив це самовільно. Виконком міськради не вповноважував Олександра Лесика підписувати протокол. Так само рада не делегувала таке право Олександру Калашнику.

З приводу двох останніх діячів представники міської громади в кількості 94 осіб ще 20 серпня письмово звернулися до міського голови Тараса Костіна. У зверненні просилося розглянути дії депутата Калашника на сесії міської ради і її рішенням вказати на неприпустимість у подальшому використовувати депутатський мандат в особистих інтересах шляхом проставляння підпису з зазначенням статусу депутата міської ради. Щодо виконкомівця Лесика, то активісти просили вивести його зі складу виконавчого комітету міської ради.

Читайте у свіжому номері газети, що відбувалося під час обговорення даного питання у сесійній залі та хто кого захищав і вигороджував….

ПІДПИСАНТИ ПІДТРИМУЮТЬ ТЕЦ. МЕР ПІДТРИМУЄ ПІДПИСАНТІВ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *