ГРОМАДА ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ВЛАДИ МІСТА

ЗОКРЕМА до міського голови Тараса Костіна, членів виконкому та депутатів міської ради.

Тарасе Вікторовичу, оскільки, згідно з Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу, внесення змін до складу виконавчого комітету та його розпуск відноситься винятково до компетенції міського голови, так само, як і те, що лише міський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради, просимо Вас внести подання до чергової сесії міської ради про виведення зі складу виконавчого комітету міської ради Олександра Лесика у зв’язку із його несанкціонованою участю в роботі неправомірного, таємного громадського обговорення з приводу встановлення “зеленого” тарифу для ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» 5 лютого 2018 року і підписання ним як членом виконкому відповідного протоколу. Ми, мешканці міста, Ваші виборці, вважаємо, що Олександр Лесик перевищив свої повноваження як члена виконавчого комітету і, відповідно, втратив довіру громади міста.

Депутатів міської ради просимо підтримати подання міського голови про виключення Олександра Лесика зі складу виконавчого комітету;

Наступне. Виконавчий комітет, депутатів міської ради своїм рішенням утворити комісію для складення акту про самовільне захоплення земельної ділянки та незаконну забудову, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста за адресою: вул. Героїв Дніпра, 38А. Переконані, що ділянку незаконно, у своїх інтересах, останні два роки використовує ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс». Розмір ділянки 2,1760 га.

Інформуємо, що охорона ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» в особі її «керівника» Сергія Галицького протягом останнього року перешкоджає пересуванню мешканців міста цією територією, чим порушує статтю 33 Конституції України! Більше того, ми підтверджуємо, що 21 серпня 2018 р. на комунальну територію без всяких пояснень не допустили керівника юридичного відділу міської ради Наталію Медведенко, яка повинна була взяти участь у процедурі, що передбачена Господарським процесуальним кодексом України у зв’язку з розглядом справи №911/2684/17 Господарським судом Київської області.

Просимо комісію в акті вказати точні межі самовільно захопленої земельної ділянки та перелік самовільно збудованих об’єктів. Проінформувати керівництво ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» про негайне звільнення вказаної земельної ділянки та зобов’язати демонтувати незаконну забудову і повернути земельну ділянку у попередньому вигляді протягом 10 днів з часу отримання вимоги. У разі відмови ТОВ «Енерго-промислова група «Югенергопромтранс» протягом 10 днів демонтувати свої об’єкти, зобов’язати комунальне підприємство демонтувати незаконно збудовані споруди та об’єкти, проінформувати про це правоохоронні органи. Будівельні матеріали просимо розмістити на зберігання на майданчику комунального підприємства.

Доводимо до Вашого відома, що громада міста готова фізично допомогти працівникам комунальних служб демонтувати незаконну забудову по вул. Героїв Дніпра, 38А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *