Перший заступник глави фракції “СН”: Ми не перевіряли кандидатів на детекторах брехні

Глава політичної сили “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що, незважаючи на внутрішньопартійну перевірку, серед тисяч депутатів і представників партії на місцевих виборах могли обратися “люди з поганими намірами”. Про це йдеться в інтерв’ю першого заступника глави фракції “СН” Олександра Корнієнка, “Інтерфакс-Україна

Кандидата від “Слуги народу” главу ОТГ на Закарпатті зловили на хабарі. Корнієнко відреагував на подію і пояснив, що, коли чоловік став кандидатом, у нього, можливо, не було наміру взяти хабар.

Корнієнко: “Коли він став кандидатом, такої історії у нього не було. Він став кандидатом, можливо, з наміром отримати хабар. А можливо, на той момент, коли він був кандидатом, у нього ще цього наміру не було.

Що тут говорити… Так, ми пропустили людину з такими “злонамірами”.

Ми не перевіряли кандидатів на детекторах брехні… Звичайно, людина з поганими намірами могла проскочити. Я вам більше скажу, вона навіть в парламент проскочила, як ми вже бачили на прикладі пана Юрченка. Суд поки нічого не встановив, але певна фабула вже є.

Тут однозначно повинні працювати правоохоронні органи. Вони спрацювали – і це прекрасно”.

Він додав, що для “Слуги народу” це означає лише те, що у цій ОТГ будуть перевибори, і партія, напевно, буде брати у них участь.

За словами Корнієнка, на місцевих виборах виграли 6100 представників “Слуги народу” і статистика вказує на те, що за рік точно з’явиться пару депутатів, яких треба буде відкликати.

Тиждень тому голова Закарпатської ОДА повідомив, що главу Воловецької ОТО Михайла Попелича спіймали на хабарі – 80 тисяч гривень.

Також лідер партії вважає, що поки у президента немає конституційних підстав для розпуску парламенту.

Корнієнко: “Я не думаю, що президент хотів достроково припинити повноваження Верховної Ради. Мені здається, що його заява більше говорить про його стурбованість тим, що з одного боку, (КС) суд приймає не дуже корисні рішення для країни, а з іншого боку – і депутати поводяться не зовсім зрозуміло. Частина з них прямо підтримує ці рішення КСУ, частина – підтримує завуальовано, прикриваючись розмовами, мовляв, давайте не чіпати шановний суд.

Тобто, це скоріше такий сигнал – давайте задумаємося про проблему, почнемо дискусію”.

Корнієнко додав що пролонгація закону про особливий статус Донбасу залежить від результатів зустрічі радників у Нормандському форматі.