Переяславський осередок партії “Об’єднання “Самопоміч” теж долучився до толоки

27 квітня Переяслав долучився до участі в екологічній акції Let’s Do It, Ukraine! Об’єднання “Самопоміч” – Переяслав-Хмельницький також не залишилось осторонь цієї події.

Люди збиралися в різних куточках Переяслава, щоб гуртом прибратися після зими.

Депутати, активісти, студенти, а також представники інших політичних сил взялися  наводити порядки на так званій серед переяславців  “бандитській дорозі” та висадити поряд на березі річки  Альта саджанці лип.

“Через те, що наше життя стає дедалі буденнішим і сірішим, ми взагалі перестали звертати увагу на красу нашого міста, його природу. Більше того, ми самі це все ще й  руйнуємо. Адже сміття не з’являється саме по собі як “гриби після дощу”, завжди є ті, хто це робить. Тому ми сподіваємося, що з часом люди з розумінням та повагою будуть ставитися до природи та благоустрою рідного міста”, каже голова місцевого осередку “Самопомочі”, депутат міської ради Максим Іващенко.

А “бандитську” дорогу робили людською наші земляки : Максим Іващенко, Олена Вдовиченко, Олександр Задорожній,  Олександр Пасічник, Жанна Федорук, Олександр Чорнобай, Артем Гром’як, Ярослав Олійник, Вадим Семенюк, Максим Третьяк, Павло Мельник та Олександр Підборіжний.

Можете самі піти і подивитися, якою вона тепер стала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *