У Польщі заарештували винуватців жорстокого побиття українського студента за національною ознакою

Суд на три місяці заарештував трьох громадян Польщі, обвинувачуваних у жорстокому побитті 24 квітня 17-річного українського студента в Новій Гуті.

Наразі мова йде про запобіжний захід, загалом підозрюваним загрожує до восьми років ув’язнення, повідомляє польський телеканал TVP3.

За свідками очевидців, троє молодиків напали на студента, коли він з другом грав у баскетбол на шкільному майданчику. Вони зловили хлопця і побили його палицями з вбитими у них цвяхами.

Свідком побиття став випадковий перехожий, який вчасно викликав поліцію.

Нападники були орієнтовно того ж віку. Одного з них, 20-річного юнака, звинуватили в образі людей та побитті за національною ознакою. Двом іншим нападникам висунуті аналогічні звинувачення.

“Арешт трьох злочинців є попередженням для інших перед прийомом подібних справ”, – прокоментував представник місцевої поліції Себастьян Глен.

Зазначається, що постраждалого студента вже виписали з лікарні.

Це вже третій випадок, про який відомо, побиття українців у Польщі з початку року за національною ознакою.

Так, у Ченстохові троє поляків атакували групу з трьох українців. Нападники били постраждалих по всьому тілі і ображали їх. Підозрювані арештовані на три місяці, їм висунуто звинувачення у побитті і приниженні на національному ґрунті.

21 січня у польському місті Жешув (Ряшів) побили групу студентів з України, коли вони поверталися з навчання. Місцева прокуратура кваліфікувала інцидент як побиття на національному ґрунті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *