Як відзначатимуть День незалежності і свято врожаю на Переяславщині

5 серпня 2016 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації (Київська область) відбулася нарада щодо відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України та свята урожаю. В нараді взяли участь голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук та представники аграрних господарств району. Про це повідомив “Вісник Переяславщини”.

На початку наради Андрій Пряхін звернув увагу присутніх на те, що потрібно з усією відповідальністю підійти до організації урочистостей і спільними зусиллями провести їх на високому рівні.
Керівник апарату райдержадміністрації повідомив присутніх, що заплановані заходи щодо відзначення 25-ї річниці Дня незалежності України та свята урожаю плануються  провести спільно з міською радою. Заплановано, що кожен сільський голова представить свою громаду виїзною палаткою, в якій буде представлено як вироби сільських умільців, так і смаколики власного приготування даної сільської громади.    Також Валерій Перчук звернувся до аграріїв району, щоб дізнатися  їхньої думки в організації  даних заходів.
Під час наради присутніми було вирішено, що передові три господарства, показники збору врожаю яких виявляться найвищими, будуть нагороджені призовими кубками  з тематичною символікою. В ході обговорень більшість сільгоспвиробників запропонували відзначити своїх найкращих робітників подарунками із символікою свята. Після офіційної частини планується  провести сільськогосподарську лотерею з найрізноманітнішими призами та концертну програму за участі творчих колективів району.
На завершення, Андрій Володимирович наголосив керівникам що в найкоротші терміни потрібно визначитися з нагородженими працівниками та направити подання до райдержадміністрації для подальшого його виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *