Пацієнтів лікарень відразу двох областей масово труїли фальсифікатом

Силовики вилучили обладнання, призначене для виробництва фальсифікованого кисню.

Про це передає «Рупор Житомира»

Співробітники силових структур під час проведення комплексу заходів щодо захисту критичної інфраструктури держави в сфері охорони здоров’я спільно зі столичною прокуратурою блокували виготовлення і реалізацію небезпечного фальсифікату лікарського засобу «кисень медичний».

Правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво фальсифікату з використанням обладнання, призначеного для виготовлення технічного кисню, що створювало загрозу життю і здоров’ю пацієнтів. Небезпечну продукцію зловмисники поставляли в понад 20 державних лікувально-профілактичних установ в Київській і Житомирській областях.

Оперативники спецслужби задокументували, що для легалізації фальсифікату організатори використовували документи ліцензованих виробників медичного кисню з інших регіонів України.

Під час слідчих дій в складських, виробничих приміщеннях і місцях проживання зловмисників співробітники СБУ вилучили обладнання для виробництва фальсифікованого кисню і шістнадцять тонн субстанції для його виготовлення. Правоохоронці також виявили документацію щодо постачання в державні лікувальні установи «продукції» на суму майже десять мільйонів гривень.

Зараз використання небезпечної продукції в медичних установах припинено.

В рамках відкритого кримінального провадження вирішується питання про оголошення підозр організаторам протиправної оборудки. Триває досудове слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *