Україна 24 серпня відзначатиме 30 річницю Незалежності. Очільник міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко переконаний, що вакцинація проти COVID-19 зупинятися через свята не повинна. Ба більше, українці, які вакцинуватимуться проти коронавірусу з середи, 18 серпня, матимуть за це приємний бонус – квитки на святковий концерт до Дня Незалежності.

Усі, хто вакцинується в центрах масової вакцинації з середи (18 серпня), всі українці, отримають безплатні квитки на святковий концерт, присвячений Дню Незалежності, який відбудеться 24 серпня на НСК “Олімпійський”, – запевнив Ляшко.

Ляшко рекомендує робити щеплення для отримання квитків у тих центрах, які розміщені біля місць найбільшого скупчення людей. Йдеться, наприклад, про торгівельно-розважальні центри.

Водночас ті, хто ще не вакцинувався і найближчим часом не планує цього робити, мали б переглянути свою точку зору. Адже тільки вакцинація є “єдиним дієвим способом захисту від коронавірусної хвороби, який уже показує результат”.

До речі, квитки на концерт як і раніше може отримати будь-яка людина за умови благодійного внеску на будь-яку суму. Відповідна інформація вказується в онлайн-касах продажу квитків.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”