Loading...

Особистий адвокат Трампа прокоментував виступ Комі в Сенаті

Особистий адвокат Трампа Марк Касовіц випустив заяву, в якій прокоментував виступ екс-глави ФБР Джеймса Комі в Сенаті..

Текст заяви наводить The Washington Post. У ньому Касовіц спростував, що Трамп коли-небудь просив Комі про лояльність або вимагав від нього припинити розслідування справи про “російське втручання”.

Касовіц зазначив, що у своїй промові Комі підтвердив, що Трамп ніколи не був фігурантом розслідування, яке веде ФБР. Також, стверджує Касовіц, мова Комі підтверджує, що “немає жодних доказів того, що хоч один голос на виборах став результатом якого-небудь втручання Росії”.

“Свідчення пана Комі також показують, що президент ніколи не намагався перешкодити розслідуванню спроби втручання Росії у вибори 2016 року, а, фактично, президент сказав панові Комі, що “було б добре з’ясувати” у цьому розслідуванні, “чи зробив хтось із його союзників щось неправильно”, — заявив адвокат Трампа.

При цьому Касовіц підкреслив, що у своїй промові Комі фактично зізнався в тому, що був джерелом витоків конфіденційної інформації. На думку адвоката Трампа, тепер “відповідні органи повинні вирішити, чи повинні ці витоки виявитися предметом розслідування”.

Раніше повідомлялося, що спікер Білого дому Сара Хакабі-Сандерс спростувала заяву Комі, що Трамп брехав про ситуацію в бюро.

Нагадаємо, що екс-директор ФБР Джеймс Комі під час слухань у комітеті Сенату з розвідки повідомив, що адміністрація президента Дональда Трампа намагалася очорнити його і ФБР, заявивши, що “в бюро панує хаос”.

9 травня Трамп відправив у відставку директора ФБР Джеймса Комі, який обіймав цю посаду з 2013 року. Президент США аргументував своє рішення тим, що Комі втратив довіру у Вашингтоні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *