Loading...

Луценко пообіцяв “перевірку бізнесу вандалів”, що знищили графіті

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що бізнес підприємців з магазину “Емпоріум” на вул. Грушевського, 4, на фасаді якого знищено графіті часів Майдану, перевірять усі державні контролюючі органи.

Про це Луценко заявив 3 вересня у Facebook.

 “Бізнес вандалів з “Емпоріума” найближчим часом ретельно перевірять усі державні контролюючі органи”, – заявив він.

Також генпрокурор нагадав, що столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом нищення графіті, які були нанесені в ході Революції Гідності на фасаді будинку на Грушевського.

Відомості про правопорушення внесені до ЄРДР за статтею «Нищення, руйнування чи псування пам’яток історії або культури»

Київська місцева прокуратура N6 відкрила кримінальне провадження за фактом нищення графіті, які були нанесені на фасаді будинку по вул. Грушевського під час Революції гідності. Про це сповістила Надія Максимець, речниця прокуратури міста Києва.

3 вересня стало відомо, що з фасаду магазину люкс-меблів “Емпоріум” на вулиці Грушевського, 4 у Києві зникли знамениті патріотичні графіті, які були нанесені під час Революції гідності.

Керівник магазину Ігор Доценко назвав ці графіті “типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби”.

Вхід до магазину люкс-меблів, з фасаду якого перед стерли графіті, розгромили, а біля входу запалили шини.

Віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко заявив, що знищені графіті були частиною експозиції Музею Майдану, і за знищення музейного фонду передбачено кримінальну відповідальність.

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що інститут готує звернення в поліцію та до Генпрокуратури за фактом вандалізму через знищення графіті, які були пам’яткою історії згідно наказу Мінкультури від 15.10.2014 № 869. Їх знищення є злочином і підпадає під дію ч.2 ст 298 Кримінального кодексу.

Українська правда

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *