Трамп захотів ввести додаткові санкції відносно КНДР

Трамп зазначив, що ситуація з КНДР залишається «дуже небезпечною», але понадіявся, що її вийде вирішити мирними шляхами.

Президент США Дональд Трамп розглядає введення нових санкцій відносно КНДР. Про це він заявив в п’ятницю, 11 серпня, повідомляє Reuters. «Ми розглядаємо введення додаткових санкцій проти КНДР, які будуть дуже серйозними», — заявив Трамп у своєму гольф-клубі в Нью-Джерсі. Також він повідомив, що найближчим часом проведе телефонну розмову на тему Північної Кореї з головою КНР Сі Цзіньпіном.

При цьому Трамп зазначив, що ситуація з КНДР залишається «дуже небезпечною», але понадіявся, що її вийде вирішити мирними шляхами. Раніше в п’ятницю Трамп застеріг лідера КНДР Кім Чен Ина від нанесення удару по американській військовій базі на Гуамі або будь-якому іншому місцю на території країни.

«Якщо Кім Чен Ин ще раз пригрозить нам чи зробить що-небудь відносно Гуаму або будь-якого іншого місця на території США або наших союзників, він дійсно пошкодує про це, і він пошкодує про це дуже скоро», — сказав Трамп журналістам.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *