«Опозиційний блок»: затримання Єфремова є частиною «репресій проти опозиції»

У партії «Опозиційний блок» назвали затримання екс-керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова частиною репресій, що здійснює чинна влада проти представників опозиції, щоб приховати «власне банкрутство». Про це йдеться у заяві на сайті партії.

«Сьогодні влада затриманням Єфремова, спробами реанімувати стару казку про те, що в усьому винні «попередники», репресіями проти опозиції намагається прикрити своє власне банкрутство і приховати свою провину за злочини проти народу України. Влада намагається знайти крайніх і призначити винних, в той час як сама хоче виправдати свої дії і підкреслити свою правоту і «шляхетність», – йдеться у заяві.

В «Опозиційному блоці» заявили про «рішучий протест» у зв’язку з повторним затриманням Олександра Єфремова.

«Не дивлячись на те, що Олександр Єфремов не є членом партії «Опозиційний блок», ми готові надати йому (а також в разі кричущої несправедливості – кожному громадянину, який став жертвою свавілля влади) всіляку допомогу», – заявили у партії.

У суботу, 30 липня, генпрокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання екс-керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова «за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України». За попередніми даними, Єфремов планував вирушити до Відня, затримали його в аеропорту Києва. Нині проти Олександра Єфремова залишалися чинними два кримінальні провадження – щодо заволодіння державними коштами та голосування за «диктаторські закони».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *