Одіозний депутат Новинський особисто контролює Хресний хід (ФОТО)

Депутат від «Опозиційного блоку» засвітився на акції московської церкви в Україні

Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський з’явився серед учасників Хресного ходу, який організувала Українська православна церква Московського патріархату. Журналісти помітили одіозного політика, який лише декілька років тому отримав український паспорт з рук Януковича, у селі Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області, де зупинилися учасники ходи.

Колишній громадянин Новинський відомий українцям як соратник президента Віктора Януковича і один з головних спонсорів Української православної церкви Московского патріархату. Його називають «сірим кардиналом» УПЦ МП.

Оточення колишнього очільника УПЦ МП, покійного митрополита Володимира приписує Новинському стосунок до усунення митрополита Володимира від предстоятельства церквою. Так, зокрема, про це в одному з інтерв’ю «Главкому» у 2015 році розповів митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко).

Наприкінці червня між митрополитом Олександром (Драбинком) і депутатом Вадимом Новинським стався конфлікт. Драбинко обвинуватив політика у застосуванні сили і погрозах. Причиною цього стали начебто лжесвідчення Олександра (Драбинка) у справі по відстороненню від влади покійного митрополита Володимира. Сам Новинський застосування сили спростував.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *