Онищенко продав своїх коней в Німеччині – Bild

Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який переховується від слідства, продав своїх елітних коней в Німеччині, щоб врятувати участь української збірної в Олімпіаді. Про це пише німецький таблод Bild.

“У зв’язку з загрозою конфіскації коней приятелеві Онищенка допоміг Шокемеле – тренер української збірної на Олімпіаді 2012 року в Лондоні. Він повинен був придбати близько 40 чотирилапих друзів”, – стверджує газета.

Український мультимільйонер Олександр Онищенко витратив за останні 10 років багато грошей на купівлю коней і переконав вершників з Німеччини, Бразилії, Угорщини та інших країн виступати за збірну України, – пояснює автор. “Угода 71-річного Пауля Шокемеле повинна врятувати квитки двох німецьких вершників на Олімпіаду”, – розповідає видання. Мова йде про Ульриха Кирххофе, переможця Олімпіади в Атланті 1996 року, і триразового чемпіона Німеччини Рене Теббеле, “які можуть стати жертвами економіко-політичного детективу”. Принаймні, вони сподіваються, що відправляться в Ріо. Коні, за законом, повинні бути власністю власника в Україні, але якраз ця умова не порушена.

“До міжнародної федерації кінного спорту FEI Теббель і Кирххоф, мало того, що зареєстровані як українці, тепер є разом з Шокемеле є співвласниками коней”, – стверджує видання.