KSE: завтра-післязавтра може бути більше 20,5 тисячі добових випадків COVID-19

В Україні завтра-післязавтра число нових випадків коронавірусу за добу може перевищити 20,5 тисяч. Це буде новим абсолютним рекордом. Так вважає керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

“Ми очікуємо на цьому тижні нові рекорди за кількістю виявлених випадків. Завтра-післязавтра Україна може показати більше 20,5 тисяч випадків, що буде також новим абсолютним рекордом і частково це пов’язано з тим, що був вплив вихідних”, – зазначив він.

За його словами, за тиждень кількість госпіталізацій зросла на 21%, смертність – на 17%, а зайнятість ковідних реанімацій становить 65%.

При цьому сьогодні в Україні були зафіксовані два абсолютних рекорди за весь час пандемії. Добове число летальних випадків становить 538 осіб, в той же час Україна займає друге місце в Європі за кількістю смертей на 100 000 населення (за останні 14 днів).

Водночас зафіксовано найбільшу кількість щеплень за добу – 193 069. Зростання кількості “червоних” зон призвело до буму вакцинації, і, наприклад, в Херсонській області число щеплень першою дозою зросло майже вдвічі за тиждень (+91%).

Ганіченко додав, що на сьогодні в зоні ризику переходу в “червону” зону знаходяться Житомирська, Сумська, Луганська та Харківська області.

Нагадаємо:

За добу 18 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 15 579 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1309, медпрацівників – 282). Крім того, минула доба стала жахливою за кількістю летальних випадків. Їх зафіксовано 538

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram