На Київщині людей дурять із покупкою дров: попалася й переяславка

На Київщині громадяни замовили дрова й відразу ж оплатили товар. В результаті залишилися без грошей і без дров. Оголошення шахраїв знайшли в інтернеті, а загалом за товар віддали 4200 грн.

Мешканка Переяслава Олена раніше замовляла дрова у лісгоспі, зазвичай, у знайомих лісників. Але цього разу вирішила зекономити, бо зарплата невисока (жінка працює продавчинею на місцевому ринку – ред.). Жінка знайшла оголошення в Інтернеті. Замовила цілу машину дров, щоб вистачило на всю зиму. Заплатила 4200 грн.  Про це повідомляє ТСН.

“За півтори години подзвонили, сказали, що вже завантажують, що зараз скинуть рахунок, щоб я переказала гроші. Там щось з бухгалтерією. Я кажу, почекайте – ми приїдемо, розрахуємося з бухгалтерією, подивимося на відвантаження дров…” – каже Олена.

Після відмовок і поспіху жінка таки сплатила товар. Після цього вона почала дзвонити, однак абонент або не відповідав, або просто скидав виклик, або вимикався.

“Продавцю” вже повідомили, що 4 людини написали заяви в поліцію. Він був дуже спокійним і заявив, що просто забув і обіцяє незабаром довезти дрова.

Чому в Україні так багато аферистів?

Адвокат Лаврентій Царук стверджує, що шахраїв із кожним днем у нашій країні стає дедалі більше. І все тому, що електронну комерцію держава не контролює.

“У нас цей продаж в інтернеті відбувається так, що люди в темній кімнаті ловлять чорну кішку. Покупці абсолютно незахищені, і це як лотерея – прийде тобі товар чи ні”, – говорить фахівець.

Царук радить завжди перевіряти замовлення, а ще краще – платити за товар після його отримання. “Адже якщо ви переказали кошти наперед і наткнулися на шахраїв, повернути гроші можна тільки через суд”, – підсумував адвокат.

Шахраї в нашій країні все частіше знаходять способи, як обдурити і обікрасти громадян. Це роблять різними способами – по телефону, через інтернет, наприклад, OLX або на сайтах знайомств, і навіть через банкомати.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram