Омелян пояснив, чому зголосився взяти на поруки Мартиненка

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив своє рішення, коли погодився взяти на поруки екс-нардепа від Народного фронту Миколу Мартиненка, якого підозрюють у розтраті $17,28 млн.

За його словами, коли постало питання підтримки Мартиненка, то це була однозначна позиція партії.

“Спочатку це було спілкування в кабмінівському чаті, потім було окреме запрошення. Це не було рішення однієї людини, це була зустріч міністрів з керівництвом фракцій, де був і Арсеній Яценюк. Це було тяжке рішення, і абсолютно нерадісне для мене”, – сказав він.

Нагадаємо, Солом’янський суд Києва обрав для Мартиненка запобіжний захід у вигляді особистої поруки, зобов’язавши здати закордонний паспорт і не залишати Україну. Мартиненка взяли на поруки нардепи Віктор Пинзеник, Вадим Підберезняк, Андрій Тетерук (всі від Народного фронту), а також міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Серед 15 народних депутатів і чотирьох міністрів, які зголосилися взяти на поруки Мартинека, був і глава Мінінфраструктури Володимир Омелян.

20 квітня НАБУ затримало Мартиненка у справі про розтрату $17,28 млн на держпідприємстві Східний ГЗК при поставках уранового концентрату з Казахстану.

12 травня Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення суду попередньої інстанції і вирішив не заарештовувати екс – депутата Мартиненка.