Loading...

Оформляли його помічники. Ар’єв відповів на слова Саакашвілі з приводу фальшивих документів

Нардеп Володимир Ар’єв заявив, що анкету до Міграційної служби на отримання українського громадянства Міхеїла Саакашвілі, з якої матеріали пішли до Адміністрації президента, в 2015 році готував та подавав не сам Саакашвілі, а його помічники. Про це Ар’єв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Також, за словами нардепа, анкету оформили заднім числом.

“Саакашвілі заявив, що на опублікованій мною анкеті не його підпис. Але саме ця анкета міститься в справі Міграційної служби, на підставі якої було надано громадянство. Я почав цікавитися. Виявилося, анкету до Міграційної служби (з якої матеріали пішли в АП) в 2015 році готували і подавали його помічники, а не він сам. Ще й заднім числом оформляли”, – написав Ар’єв.

І, оскільки анкету готували помічники Саакашвілі, громадянство йому могли дати на підставі фальшивих документів – таку думку висловив Ар’єв.

“І якщо підпис не Саакашвілі, то виникає нове, ще більш актуальне питання – громадянство було надано на підставі фальшивих документів? А це вже куди серйозніше, ніж просто брехня в анкеті”, – сказав нардеп.

Також він опублікував варіанти підпису Саакашвілі, які “люди позбирали в інтернеті”.

Нагадаємо, що Саакашвілі заявив, що його позбавили громадянства України на підставі фальшивого документа, в якому – не його підпис.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *