На Україну сунеться руйнівний шторм

ДСНС повідомляє про значне погіршення погодних умов в Україні.

Потужний шторм вже за кілька годин накриє Україну. Синоптики оголосили штормове попередження і прогнозують катастрофічні наслідки! У Західних регіонах очікують посилення вітру до критеріїв стихійного лиха. Вже сьогодні його швидкість збільшиться до 30 метрів за секунду. В зоні небезпеки опиняться Рівненська, Волинська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. А вже завтра зранку ураганний вітер зноситиме все на своєму шляху в Центральній частині України. На Півдні та Сході також вируватиме негода, але вітер буде не таким сильним.

Рятувальники попереджають людей про можливі вимкнення електроенергії та руйнування будинків. По всіх областях посилено чергуватимуть підрозділи надзвичайників. Людей просять без нагальної потреби не виходити з дому та не сідати за кермо.

За даними Укргідрометцентру, 6 жовтня практично по всій території України очікується посилення вітру. Так в Києві, в Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській і Дніпропетровській областях буде спостерігатися збільшення швидкості вітру до 19-24 м / с, а в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Луганській і Донецькій областях – до 15-20 м / с. Крім того, у Волинській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Закарпатській областях посилення швидкості вітру може відповідати критеріям стихійного явища – до 25-30 м / с.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *