Депутат від “Народного фронту” винен банкам-банкрутам понад півмільярда гривень

Компанія Westa, яка пов’язана з депутатом “Народного фронту” Денисом Дзензерським, винна банкам, які ліквідує Фонд гарантування, більше півмільярда гривень.

Про це повідомила заступниця директора-розпорядника ФГВФО Світлани Рекрут, повідомляє “Економічна правда“.

Відзначається, що загальний борг виробника акумуляторів перед “VAB банком” становить майже 430 мільйона гривень, а перед банком “Форум” – 236,7 мільйона гривень.

Раніше журналісти програми “Наші гроші” з’ясували, що народний депутат Денис Дзензерський не декларує бізнес і мільярдні борги. Загальна сума претензій банків-кредиторів до Дзензерського та підконтрольного йому бізнесу досягає півмільярда доларів. У тому числі заборгованість перед російським “ВТБ Банк” за кредитом і відсотками становить близько 300 мільйонів доларів.

ЗМІ також повідомляли, що депутату загрожує п’ять років позбавлення волі в Польщі за фінансові махінації з грошима інвесторів на Варшавській фондовій біржі. Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький ініціював подання на позбавлення Дзензерського депутатської недоторканності. Генеральна прокуратура має намір забрати у Нацполіціі кримінальні справи, які безрезультатно точаться протягом декількох років щодо Дзензерського за шахрайськими епізодами його бізнес-діяльності.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *