БПП і Опоблок зняли мера Миколаєва з посади

Позачергова сесія Миколаївської міськради 5 жовтня визнала незадовільною роботу мера Олександра Сенкевича і достроково припинила його повноваження.

Це рішення шляхом таємного голосування підтримали усі депутати, які брали у ньому участь, повідомляє Укрінформ.

 “За дострокове припинення повноважень міського голови Миколаєва Олександра Сенкевича проголосували 42 депутати, проти немає, тих, хто утримався, – немає”, – сказав голова лічильної комісії Владислав Єнтін.

Варто зауважити, що фракція “Самопоміч” відмовилася брати участь у голосуванні.

“На жаль, коаліція БПП і Опоблока, якою вже нікого не здивуєш, проголосувала за зняття Олександра Сенкевича з посади мера”, – заявили у політсилі за результатами голосування.

В ухваленні рішення також брали учать депутати політсили “Наш край”, яка вважається проектом Банкової.

Сенкевич збирається оскаржувати рішення міськради у суді.

“Я оскаржуватиму це рішення у суді, і впевнений, що переможу. І обіцяю, що зроблю все, щоб в наступного складі Миколаївської міської ради була багато вільних і незалежних людей, які прийматимуть власні рішення, а не під чиюсь указку”, — сказав він.

Як відомо, позачергова сесія міської ради 5 жовтня після звіту міського голови визнала незадовільною роботу Олександра Сенкевича.

Ще у липні недовіру очільнику Миколаєва ініціював його однопартієць, депутат від “Самопомочі” Сергій Ісаков. Цю ініціативу підтримали фракції “Наш край” та БПП “Солідарність” у міській раді.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко закликав мера скласти повноваження, а депутатський корпус міськради – саморозпуститися. Для вирішення цього питання і було скликано позачергову сесію 5 жовтня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *