Loading...

“Лобода знову преться в Одесу”: волонтер запропонував спосіб боротьби

Співачка Світлана Лобода знову має намір виступити в Одесі. Про це у своєму Facebook повідомив волонтер Родіон Шовкошитний.

“В Одесу знову преться Світлана Лобода. Вже не в “Ібіцу”, куди її минулого разу не пустили Сергій Стерненко і Ко, а на стадіон “Чорноморець”.

Я ось думаю, може є сенс не артистів блокувати – вони ніколи не зрозуміють (Ані Лорак тому приклад, вона просто не розвинулася досить для розуміння цього), а організаторів?” – запропонував він.

Волонтер нагадав, що в Україні є багато фестивалів, куди запрошують артистів, які виступають у Криму і на базах Збройних сил Росії, гастролюють по РФ і отримують там медалі.

“Може є сенс організаторів чмирити? Тому що гроші не пахнуть, третина суспільства у нас ватяна, ще значна його частина – шлунки, яким байдуже. Вони ходили і ходитимуть на ці концерти. Блокування виступів із цими Лободами, з бійками з поліцією, це класно, але емоційно. Використовуються потім ЗМІ для маргіналізації небайдужих громадян”, – пише Шовкошитний.

Він передбачає, що організатори подібних концертів співпрацюють із центром підтримки гастрольної діяльності при міністерстві культури РФ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *